portal, ogłoszenia artystyczne, handel sztuka Katalog Sztuki Polskiej Katalog Witryn Artystycznych katalog stron nowoczesnej kobiety ekspozycje sztuki Fine Arts - Katalog Witryn Artystycznych

I am an
Iris

What Flower
Are You?

Kategorie: Wszystkie | biżu | kontakt | o mnie
RSS

o mnie

czwartek, 06 listopada 2008

aktualnie wykonywany zawód?  aktualnie student - Architektura i Urbanistyka.

czym się zajmuję?  wszystkim - kocham rysować, tworzyć, bawić się palnikiem a także młotkiem i obcęgami. wszystko co wykonuję jest wykonywane z pasją - dobry design to nie są projekty wymuszone i tworzone na siłę - te dobre są projektowane z uśmiechem i lekkością w sercu..!

mój gorący romans z biżuterią trwa od 2004r. moim celem jest uzyskanie jedności formy, treści i przekazu - tak aby uzyskać biżuterię szczególną, z charakterem, dedykowaną dla kobiety niebanalnej.

mój warsztat:

srebro. dużo srebra. kamienie szlachetne, wysokiej jakości, piękne szlify..

-zawsze wybieram kamienie o charakterze idealnie pasującym do modelu, którego designem się zajmuję-zawsze są to kamienie półszlachetne, szlachetne -naturalne, stworzone przez największego artystę świata- samą NATURĘ.

 

technika -

kocham każdą - od technik bardziej popularnych po te najbardziej skomplikowane - staram się jednak aby technika nie była ważniejsza od formy - bo to efekt jest tym po czym cenimy swoje dzieło a nie proces który musieliśmy przejść aby do tego efektu dojść...


chcę Wam przedstawić mój mały świat, na co dzień zamknięty w czterech ścianach mojej pracowni.

 

 tak najprościej... robię to, co kocham..!

 

proszę o komentowanie zdjęć - chętnie poznam twoją opinnię na temat mojej małej twórczości

19:22, orangecountry , o mnie
Link